Tooted ja teenused

Oleme spetsialiseerunud standardsete majamudelite tootmisele. Üle 20-aastane kogemus Põhjamaades on andnud piisavalt teadmisi ja enesekindlust pakkuda just neid tooteid. Standardmudelid koosnevad majade “perekondadest”, mis võimaldavad eri mudeleid teatud lubatud piirides muuta või komplekteerida “perekonna” erinevatest osadest omale sobiv komplekt ehitisi (näiteks põhimudelile lisaks täiendav magamistoamoodul ja saunamoodul). Mudelite standardsus ei tähenda identseid maju vaid inseneride poolt lubatud muudatuste raames erisusi ühe põhimudeli baasil. Muuta on võimalik ka akende ja uste tüüpi (puit, puit-alu või PVC aknad), välisviimistlust, katusekatet, osaliselt ehitise siseseinte asukohta jne. Põhimudelite valik on piisavalt suur, et katta ära erinevate vajadustega ostjate soovid.

Tehnoloogia

Puitkarkassmajad on elamuehituse tänane ja homne tee. Nii ökoloogiliselt kui ehitustehniliselt tagavad puitkarkassmajad vastupidava, keskkonnasõbraliku ja kvaliteetse kodu põlvkondadele.
Meie ettevõtte peamiseks toodanguks on puitkarkassmajad, mille tootmisel ja monteerimisel kasutatakse pre-cut tehnoloogiat, mis tähendab, et tehaseline ettevalmistus piirdub peamiselt puitmaterjali mõõtulõikamise ja komplekteerimisega, ehitise paigaldus toimub objektil vilunud ehitajate poolt. Suur osa protsessist on logistika - õigete materjalide tarnimine õiges koguses õigel ajal õigesse kohta, mis tagab optimaalsed ressursid ja konkurentsieelised.

Valmiduspakett "väljast valmis":

Maja väljast valmis

  • Kandevkonstruktsioon, sealhulgas: aurutõke, soojustus, tuuletõke
  • Välissein väljast valmis, sees lisakarkass (ilma lisavilla ja kipsita);
  • Siseseinte karkass;
  • Välisviimistlus, sealhulgas: välisvooder, välisuksed, aknad, rõdu, terrass, katusekate, vihmaveesüsteem

Hind ei sisalda: krunt, liitumised, vundament, eriosad (elekter, küte, vesi/kanal, ventilatsioon), siseseinte vill, kips või sisevooder, siseuksed, sisetrepp, siseviimistlus, santehnika.


Standardkonstruktsioonid

Meie standardlahendused vastavad Eesti ja Põhjamaade ehitusnõuetele. 

Garantii ja hooldus

Meie jaoks on väga oluline pakkuda kliendile kvaliteetseid lahendusi, mis kestavad kaua.
Vastutustunne on üks meie peamistest väärtustest.


Oma toodetele pakume garantiid järgnevalt:

  • 2-aastane garantii ustele, akendele ja muudele materjalidele ning ehitustöödele
  • 10-aastane garantii maja konstruktsioonile

Anname igale kliendile kaasa ka maja hooldusjuhendi.